Projektujemy i budujemy z sercem, czyli tak jakbyśmy sobie życzyli dla siebie i swoich rodzin

Kim jesteśmy?

activbudownictwo-firmie2.jpg

ACTIV BUDOWNICTWO

Firma Activ Budownictwo jest firmą deweloperską. Zajmujemy się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, jednak tworzoną przez pasjonatów budownictwa i udogodnień zapewniających ludziom miły pobyt w ich własnym mieszkaniu.

Nabyte doświadczenie w działalności związanej z branżą budowlaną zdobyliśmy w kraju jak i zagranicą.

Jakie są nasze atuty?

1. Terminowe realizowanie inwestycji
2. Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc.
3. Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi
4. Własny dział sprzedaży i obsługi klienta


DOŚWIADCZENIE
 - ma dla nas ogromne znaczenie. Dobierając osoby pracujące w branży budowlanej stawiamy nie tylko na doświadczenie, ale i także na wiedzę oraz zaangazowanie. Pozwala nam to osiągniąć wysoką jakości mieszkań zapewniających komfort i bezpieczeństwo.
PROJEKT - Wiemy jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego standardu, dopasowanie do wymagań europejskich,w oparciu o przepisy budowlane, dlatego też współpracujemy z najlepszymi z architektami.

ZADOWOLENI KLIENCI -
 
Naszym piorytetem poza ogólnym efektem końcówym i załatwieniem wszelkich formalności, zależy nam na zadowolonych klientach.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.